O nas Nasza oferta Technologia Nasze portfolio Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielkoformatowa reklama na samochodach

 

Wielkoformatowa reklama na samochodach drukowana jest na ploterze najnowszej generacji który umożliwia wydruk w rozdzielczości 1440 dpi z jakością fotograficzną na specjalnych elastycznych podłożach które przybierąją kształt oklejanego samochodu, modelu. Do druku stosujemy tusze nowej generacji, które są odporne na promieniowanie UV i na niekorzystne warynki atmosferyczne.

 

Wielkoformatowa reklama na samochodach jest doskonałym nośnikiem reklamy, dzięki dobrze zaprojektowanej reklamie jesteśmy zauważani wszędzie tam, gdzie się pojawimy.

Auta firmowe osobowe i dostawcze można wykorzystać również w celach reklamowych.

Wystarczy nakleić na nich odpowiednią reklamę wielkoformatową, albo tekst reklamujący wycięty na ploterze. Będzie ona wożona, niejako „za darmo” w bardzo wiele miejsc.

 

  • Wielkoformatowa reklama na samochodach, grafika w jakości foto

  • Naklejane litery, tekst, albo wycinane kształty logo na ploterze z foli kolorowej

 

Folie samoprzylepne, z których wykonujemy i naklejamy napisy na aucie nie niszczą lakieru i mogą być w dowolnej chwili odklejone i zmienione lub nawet usunięte, bez jakiejkolwiek szkody dla samochodu i jego lakieru.

Dodać należy, iż oznakowane reklamą auto dodaje splendoru naszej firmie, która jest zauważalna i obecna w wielu miejscach „podając dalej” informację o naszych usługach lub produktach.

 

 

 

 

   
 
 

© Copyright All Rights Reserved.